Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21

Bądź PRO, dołącz do Strefy VIP!Jakie korzyści daje Strefa VIP?

Strefa VIP jest unikalnym miejscem na naszej stronie, do której dostęp mają tylko nieliczni Użytkownicy. Każdy, kto zdobędzie status VIP'a, otrzyma następujące możliwości:

1. Dwa poradniki dotyczące zautomatyzowanego sposobu pobierania/pozyskiwania adresów email z sieci:
* zaprezentowanie programu #1 (czasem bywają z nim trudności na niektórych systemach operacyjnych, np. na Windows 7) pozwalającego w sposób automatyczny pozyskiwać (wyciągać) wszystkie adresy email ze wskazanych przez nas stron internetowych (np. katalogów firm)
* zaprezentowanie programu #2 pozwalającego w sposób automatyczny pozyskiwać (wyciągać) wszystkie adresy email ze wskazanych przez nas stron internetowych (np. katalogów firm)
* kaĹźdy z poradnikĂłw zawiera opis krok po kroku, wraz ze screenami!

2. Dwa poradniki dotyczące szybkiego (masowego) wysyłania emaili z prośbami o darmowe gadżety. Poradniki zawierają w sobie:
* technikę błyskawicznego wysyłania próśb o darmowe gadżety poprzez przeglądarkę
* technikę automatycznego wysyłania próśb o darmowe gadżety poprzez program (ilustrowana instrukcja obsługi programu + wyjaśnienia wideo w formie flash)

3. Dostęp do działu VIP na naszym Forum (to właśnie tam umieszczone są powyższe poradniki), gdzie będziesz mógł podyskutować z najlepszymi Gadżeciarzami, a tym samym poznać ich tajniki zdobywania darmówek!

4. 50 Punktów Bonusowych na profil, jeżeli Twoje konto nie posiada jeszcze dostępu do Katalogu!

5. Ranga "VIP", która będzie widniała na Twoim profilu!

Dzięki poradnikom opisanym w dwóch pierwszych podpunktach będziesz mógł nie tylko w bardzo szybkim czasie pozyskać wielkie ilości adresów email (w grę nie wchodzą już setki, a tysiące!), ale i w bardzo szybkim czasie je wysyłać! Dzięki połączeniu tych dwóch technik wysłanie tysięcy próśb o darmowe gadżety w ciągu dnia nie będzie już dla Ciebie najmniejszym problemem!Jak można dostać się do Strefy VIP?

Jako to, że od początku istnienia tej strony zawsze podkreślaliśmy, że najaktywniejsi Użytkownicy będą nagradzani za swój udział w rozbudowie strony, postanowiliśmy, że każdy Użytkownik, który zdobędzie 1500 punktów na swoim profilu i zgłosi się do mnie na PW, otrzyma od nas konto VIP!

Nie jest to jednak jedyny sposób na to, aby trafić do Strefy VIP, albowiem każdy Użytkownik ma obecnie możliwość wykupienia sobie do niej dostępu w cenie zaledwie 15 złotych!Konto VIP na Darmówki.eu możecie zakupić poniżej:
kliknij tutaj!


...lub po kontakcie poprzez PW!


Serwis Sklep.Uploaduj.com jest w pełni zintegrowany z systemem DotPay, który umożliwia płatności poprzez najpopularniejsze polskie banki, a także poprzez PayPal!

W momencie, kiedy Wasza wpłata zostanie zaksięgowana (maks. 48 godz.), Twoje konto otrzyma status VIP!


W razie wszelkich problemów, pytań bądź wątpliwości - prosimy o kontakt!


Uwaga! W przypadku utraty konta, dostęp do Strefy VIP przepada razem z nim!

Administracja Darmówki.eu nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwego wykorzystywania wiedzy zdobytej dzięki naszym poradnikom!
UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
14,849,552 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free