Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wydawnictwo wiedza i praktyka
pawlo432
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2011 18:35
Ranga za posty:


Postów: 400
Data rejestracji: 02.08.10
Liczba pkt: 5057
Ranga: Zaawansowany Gadzeciarz

Witam!
Otóz ostatnio zamówiłem bezplatna publikację od nich i od kilku dni przyszly do mnie 2 paczki z jakimiś książkami zus składki itp. I dzisiaj w skrzynce znalazłem rachunek 182,94 zł i tam pisało że za te książki i jeszcze koszty wysyłki. Zadzwoniłem do nich i powiedzieli żebym odesłał im to wraz z tym rachunkiem to oni mi to anulują. I teraz nie wiem czy mi to anulują ale nie jestem pewny. Na ich stronie pisało że to jest bezpłatne. Więc nie wiem o co chodzi.
 
Reklama
Dzisiaj mamy 14-05-2024 06:24


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
Scania94
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2011 18:42
Ranga za posty:


Postów: 8
Data rejestracji: 04.09.11
Liczba pkt: 61
Ranga: Gadzetowy Raczek

Jak tak piszą, to niech anulują. Wyślij im to w cholerę, a następnym razem dokładnie czytaj. Często piszą że super kolekcja pierwszy za free a później każą płacić nie wiadomo za co. Tylko zachowaj archiwa rozmów.
 
Karczu
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2011 19:15
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

A możesz podać jeszcze co to za strona, na której było to zamówione?
 
http://karczu.com
pawlo432
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2011 19:45
Ranga za posty:


Postów: 400
Data rejestracji: 02.08.10
Liczba pkt: 5057
Ranga: Zaawansowany Gadzeciarz

nie pamiętam tej strony ale jak jeszcze raz wyślą do mnie wezwanie do zapłaty to zgłoszę na policję o próbę wyłudzenia ale wcześniej na pisze im na maila żeby sie odpier***ili
 
raczzeekk
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2011 16:38
Ranga za posty:


Postów: 80
Data rejestracji: 16.06.11
Liczba pkt: 1651
Ranga: Dobry Gadzeciarz

to sie zawsze regulamin zamawiania czyta jak jest formularz.
a jak samemu maila piszesz to sprecyzuj ze darmowe.

odsyłaj jak najszybciej. archiwum zostaw. i napisz im maila jak odeślesz z zapytaniem czy już anulowano.
 
pawlo432
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2011 15:26
Ranga za posty:


Postów: 400
Data rejestracji: 02.08.10
Liczba pkt: 5057
Ranga: Zaawansowany Gadzeciarz

dzisiaj dostałem takiego maila:
Szanowni Państwo

W odpowiedzi na list dziękujemy za poświęcenie czasu na przedstawienie uwag. Wszystkie uwagi Klientów dogłębnie analizujemy i wyciągamy wnioski.
Zapewniamy, że nie było naszym zamiarem sprawienie Państwu problemów związanych z naszą publikacją. Tym samym przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Ponadto informujemy, że nie otrzymaliśmy zwrotu publikacji "Przegląd Płacowo-Kadrowy".

W związku z tym prosimy o przesłanie dowodu nadania przesyłki faksem na numer: (0-22) 617-60-10 lub na adres e-mail

Pozwoli to na całkowite wyjaśnienie sprawy.

Raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wydawnictwo dokłada wszelkich starań, aby wyeliminować podobną sytuację w przyszłości. Możemy tylko dodać, że zawsze staramy się kierować dobrem i interesem Klienta, za co zostaliśmy wyróżnieni w programie Firma Przyjazna Klientowi.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Z wyrazami szacunku

Agnieszka WĂłjciak
Centrum Obsługi Klienta
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.02
13,718,832 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free