Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: pawelek
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23-05-2011 16:10
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Zbieraniem darmowych gadżetów zajmuję się od 1 stycznia 2010 roku, jednak wtedy wysyłałem tylko zgłoszenia poprzez formularz bo nie miałem pojęcia że można pisać maile z prośbą do firm. Pisać maile do firm, urzędów it. zacząłem lutym br. ale wysyłałem tylko pojedyncze maile. Od 7 kwietnia aż do wczoraj nie wysłałem jedynie 13 maili, zrobiłem sobie przerwę, jakąś mi się nie chciało, ale postanowiłem dzisiaj powrócić do wysyłania maili.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
O darmowych gadżetach dowiedziałem się na takim jednym forum strony z nagrodami. Potem trafiłem na stronę podobna do tej ale gorszą. No i później nie pamiętam już jak trafiłem na darmówki.eu, strona od razu mi się spodobała.


Miło słyszeć takie słowa uznania Wink Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Hmmm, najlepszą paczką była taka jedna ale przysiągłem że nie podam adresu ani nazwy firmy na żadnej stronie i nikomu (mogę oczywiście robić reklamę tej firmie nosząc ta koszulkę czy używając długopisu). Zawartość paczki to: koszulka z logiem po środku, 2 długopisy, 2 ołówki, kubek również z logo, 3 naklejki, 4 kalendarzyki i jeden duży ścienny.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Aktualnie dostaję średnio 1 paczkę tygodniowo, ale wtedy kiedy wysyłałem dużo maili to dostawałem średnio 1,5 dziennie. Najwięcej paczek w ciągu jednego dnia to było 4.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Nastawiam się na gadżety typu ołówki, długopisy,smycze. Nie liczę na jakieś inne fajne gadżety bo zdarzają się bardzo rzadko. Najbardziej się ciesze z unikatowych gadżetów, ale również z takich których mogę swobodnie korzystać na co dzień. Bardzo bym chciał dostać kiedyś Pendriva, może się uda.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Gadżety z których nie korzystam ładnie układam na półce. Często je przeglądam i wycieram z kurzu. Niektórych gadżetów używam na co dzień. Dzięki temu firmy mają reklamę.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Ma parę wzorów i wybieram wzór w zależności od firmy. Jeśli bardzo mi zależy na otrzymaniu gadżetów z danej firmy męczę się i pisze jak najlepszego maila.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Czasem korzystam z katalogu zamieszczonego na tej stronie. Resztę adresów wyszukuję ręcznie w internecie, czasem korzystam ze spisu firm. Maile wysyłam ręcznie, gdyż prawdziwy gadżeciarz to taki który wkłada trochę serca w swoje Hobby a nie korzysta z programów które robią to za niego.


Co cię skusiło, aby zgłosić się na Moderatora Forum na Darmowki.eu?
Skusiło mnie to że lubię moderatorowac fora. Bardzo chciałem zostać moderatorem właśnie forum na tej stronie. Do kastingu zgłosiłem się tako, myślałem że nie mam szans na to że zostanę moderatorem. Bardzo się zdziwiłem gdy dostałem wiadomość od Karczu że zostałem moderatorem. Jeszcze raz za to dziękuję.


Nie ma za co Wink Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Wysyłajcie dużo maili, zadbajcie o dobry tekst, dziękujcie za każdą przesyłkę. Polecam także używanie pola ukryta kopia znacznie przyśpieszy to wam wysyłanie dużej ilości maili. Nigdy się nie poddawajcie i dążcie do celu.


Dziękujemy za wywiad Wink
Ja również dziękuję Smile

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 26-04-2024 20:40


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
Damian_jo
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:25
Ranga za posty:


Postów: 35
Data rejestracji: 22.02.11
Liczba pkt: 106
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Spodobało mi sie to że kolega nie korzysta ze spambotów czy innych tego typu programów tylko pisze każdego maila z osobna...
 
topeczek
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2011 22:08
Ranga za posty:


Postów: 3
Data rejestracji: 25.09.11
Liczba pkt: 9
Ranga: Gadzetowy Raczek

Życze dalszych dobrych łowów Smile
 
danios
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-04-2012 19:52
Ranga za posty:


Postów: 17
Data rejestracji: 07.04.12
Liczba pkt: 51
Ranga: Gadzetowy Raczek

git
 
Dominik7502
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 10:24
Ranga za posty:


Postów: 13
Data rejestracji: 08.04.12
Liczba pkt: 76
Ranga: Gadzetowy Raczek

Spoko wywiad
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.02
13,669,295 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free