Tytuł: Darmówki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki, Konkursy oraz Zarabianie w Sieci! :: Reklamuj nas w zamian za punkty!

Dodane przez Karczu dnia 06-12-2010 21:06
#1

Chciałbyś pomóc nam w promocji i reklamie tego miejsca, a tym samym zgarnąć dla siebie dodatkowe Punkty Bonusowe? Jest na to wyśmienity sposób!

Jeżeli masz własną stronę internetową:
(Może to oczywiście być również jakieś forum, blog etc.)
Możesz umieścić w widocznym miejscu (może być stopka lub jakiś specjalny panel reklamowy) jeden z naszych buttonów lub bannerów. Następnie zgłoś się do mnie na PW zamieszczając przy tym link do strony z tą reklamą. Punkty przydzielane będą w zależności od popularności i rozwinięcia strony.

Jeżeli masz konto na jakimś forum:
Możesz umieścić w swojej sygnaturce jeden z naszych buttonów lub bannerów. Możesz również utworzyć specjalny wątek, w którym zareklamujesz naszą stronę. Następnie zgłoś się do mnie na PW zamieszczając przy tym link do Twojego konta lub wątku reklamowego na tym forum. Punkty przydzielane będą w zależności ilości Twoich postów bądź estetyki wątku z reklamą.

Jeżeli nie spełniasz powyższych punktów, a chcesz pomóc w reklamie:
Możesz zająć się pozycjonowaniem strony. W tym celu możesz umieszczać linki do naszej strony w różnego rodzaju katalogach stron internetowych, preclach i toplistach. Następnie zgłoś się do mnie na PW zamieszczając przy tym dokładne linki do miejsc, w których wykonałeś takowe czynności. Punkty przydzielane będą w zależności od ilości dodanych linków w tego typu serwisach.

Wszystkie nasze grafiki reklamowe znajdziesz tutaj: KLIK!

Zapewniam również, że dla osób reklamujących naszą stronę punkty przedzielam bardzo łaskawie i obficie! Naprawdę warto!


Edytowane przez Karczu dnia 07-07-2012 14:27