Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: Silinde
Adziuu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2012 16:27
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 395
Data rejestracji: 03.07.10
Liczba pkt: 10792
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?

Zbieraniem darmowych gadżetów zajmuję się od kwietnia 2011r.

W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?

Na portalu przeczytamwszystkich.pl była reklama dambomam.pl, zarejestrowałem się tam, a do wylicytowania było konto vip na darmowki.eu. Z ciekawości zajrzałem, zarejestrowałem się i zostałem na dłużej.

Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?

Powiat w Mławie: metalowy długopis, notes A5, mały notesik z długopisem, brelok, informator. Druga to z Fatima Center: 3 zawieszki, obrazek z Maryją, woda z Fatimy, różaniec świecący w ciemnościach i broszurki po angielsku.

Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?

Różnie bywa, czasem nic, czasem 1 lub 2. Najwięcej było 5.

Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?

Cieszę się z każdej rzeczy którą dostanę. Bardzo bym chciał dostać pendrivea, lubię też kubki ale jeszcze ani pendriva ani kubka nie dostałem.

Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?

Szkoda by mi było wrzucić je do szuflady i zapomnieć o nich. Korzystam z nich, breloczki mam porozwieszane w całym domu. Czasami też dam coś rodzicom lub braciom.

Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?

Hmm... mam swój wzór maila, czasami go trochę zmieniam jak mi szczególnie zależy na danych gadżetach.

W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?

Google, blogi, fora, czasami oglądam uboxingi, przeglądam kolekcje.

Czy nagrałeś jakiś unboxing, jeżeli tak to: Skąd pomysł na nagrywanie unboxingów? Wzorowałeś się na kimś, czy sam wpadłeś na koncepcję wykonywania takich unboxingów?

Jeszcze żadnego nie nagrałem, ale może kiedyś nagram. Jakoś nie mam śmiałości.

Wiemy już, że Twoim hobby są darmowe gadżety. Czy mógłbyś nam zdradzić czym jeszcze zajmujesz się w wolnym czasie, gdzie chodzisz do szkoły itp?

Chodzę do ostatniej klasy technikum, niedługo matura i egzamin zawodowy więc poświęcam czas na naukę, nie wiem jeszcze co dalej. Lubię, kino, muzykę, fotografię. Kombinuję jak zarobić i się nie narobić. Szukam szczęścia w kolekturach lotto.

A jak z zarobkami w internecie? Zarobiłeś już coś, jeżeli tak to w jaki sposób?

Na przeczytamwszystkich.pl zdobyłem 4 doładowania po 5zł, książkę, kubek, kupon podarunkowy do Empiku o wartości 50zł. Wygrałem płytę Pink w konkursie Vivy. Wygrałem Iphone4 w konkursie AXE. Dostałem prostownicę Remington do testowania, a po zakończeniu testów mogłem ją zatrzymać.

Czy posiadasz może własną stronę WWW? Jeżeli tak to czy jest to może jakaś strona o zarobkach, gadżetach, a może blog?

Były takie plany, ale nie mam do tego chęci.

Czy słyszałeś o Targach? Są to miejsca, w których przeróżne organizacje się reklamują, rozdając m.in. darmowe gadżety. Odwiedzałeś takie Targi?

Słyszałem, ale jakoś nie zdarzyło mi się brać udziału w czymś takim.

Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?

Pisać dużo emaili, ciekawych, bez błędów. Jednak pamiętajcie, nic na siłę. Email powinien być przekonywujący i zapadający w pamięć. Bądźcie cierpliwi i nie zniechęcajcie się.

Dziękujemy za wywiad

Ja również dziękuję, pozdrawiam wszystkich użytkowników.
Edytowane przez Adziuu dnia 26-02-2012 11:13
 
http://www.facebook.com/adrian.weremiuk
Reklama
Dzisiaj mamy 29-03-2024 11:12


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
Silinde
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2012 23:25
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 404
Data rejestracji: 03.04.11
Liczba pkt: 2166
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Adziuu widzę lekki tuning mojego wywiaduWink treść niby ta sama,ale bez emotek jest nuuuuda, czemu je skasowales? A po hmm powinny być trzy kropki a nie 2 i przecinek! Wiem, wiem czepiam sie ale ja tak zawsze to piszeWink
W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się, laj laj, laj, laj ...
 
Adziuu
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2012 11:12
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 395
Data rejestracji: 03.07.10
Liczba pkt: 10792
Ranga: KING ; )

Wiesz, na tym polegają wywiady, najpierw się je przeprowadza a później pisze tak żeby wyglądały schludnie i miały coś do przekazania. Stosowanie kolokwialnych słów też nie wyglądało za ciekawie. A w niektórych zdaniach były zbędne słowa, myśli i rozmyślania więc to też należało poprawić.

Jeżeli chodzi o emotki to ponad 30 takich ikonek w tekście wyglądałoby źle, rozszerzałby wersy między sobą. Wywiady się czyta a nie ogląda i nie powinno się nich stosować żadnych znaczków, uśmieszków, etc. Ja się tego trzymam i nie będę ich umieszczał.

Zauważony błąd został poprawiony.
 
http://www.facebook.com/adrian.weremiuk
Silinde
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2012 16:48
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 404
Data rejestracji: 03.04.11
Liczba pkt: 2166
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Ok jak uważ Adziuu, w sumie to masz rację, ale ładnie to poprawiłeś trzeba przyznać, nie czepiaj się zbędnych słów to w końcu mój pierwszy w życiu wywiad Wink
a co do oglądania wywiadów to zobacz sobie jakąkolwiek gazetkę typu Viva, Przyjaciółka, Cosmopolitan, Party,a nawet Nesweek jakie nieraz śliczne sesje zdjęciowe tam są przy okazji wywiadów Wink .

Ładnie to ogarnąłeś nie myślałeś o dziennikarstwie? Pfft

W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się, laj laj, laj, laj ...
 
Karczu
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2012 16:54
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Eleganckie pytania dodałeś Adziuu Smile Moje gratulacje za wywiad.
 
http://karczu.com
Adziuu
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2012 17:13
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 395
Data rejestracji: 03.07.10
Liczba pkt: 10792
Ranga: KING ; )

Silinde, nie chciałbym się wykłócać, ale to jest wywiad internetowy, a nie prasowy, a to już jest różnica i dlatego też nie będę Cię zmuszał do przeglądania wywiadów internetowych. Jeżeli chcesz być sławny, to podeślij zdjęcie, a ja je umieszczę w wywiadzie. Tak, myślałem i powiem Ci, że jeżeli zdam maturę to swoje dokumenty złożę w kilku uczelniach na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Dzięki, Karczu. ; )
 
http://www.facebook.com/adrian.weremiuk
Silinde
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-02-2012 12:44
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 404
Data rejestracji: 03.04.11
Liczba pkt: 2166
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Adziuu ja tez nie chce sie wykłócać, wyszło fajnie a fotek nie podeśle poczekam na prpozycje wywiadu od Jakiegoś czasopismaPfft Powodzenia na maturze i z dostaniemy sie na dziennikarstwo Wink
W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się, laj laj, laj, laj ...
 
gminiak96
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2012 11:48
Ranga za posty:


Postów: 17
Data rejestracji: 31.03.12
Liczba pkt: 51
Ranga: Gadzetowy Raczek

supper
 
Dominik7502
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 10:26
Ranga za posty:


Postów: 13
Data rejestracji: 08.04.12
Liczba pkt: 76
Ranga: Gadzetowy Raczek

Spoko jak dla mnie jest ok .
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
13,621,323 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free