Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: osa611
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2011 16:28
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Zbieraniem gadżetów zajmuje się od początku października 2010.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
O darmowych gadżetach dowiedziałem się poprzez jeden z najpopularniejszych seriali "Galileo", gdzie opowiadali co można dostać za darmo. Poprzez wyszukiwarkę Google trafiłem na Waszą stronę.


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Pamiętam, że dostawałem wiele ciekawych paczek. Taka najbardziej ciekawą dostałem od jakiejś firmy, a w niej było bardzo dużo gadżetów.


Naprawdę interesująca i konkretna odpowiedź Wink Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Dziennie paczek dostaje od 3-30. W ciągu dnia najwięcej chyba było 40.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Największą przyjemność sprawiają mi gadżety typu: pendrive, koszulki, zmazywacze do piór i wiele innych ciekawych prezentów. Na otrzymywanie pendrivów jestem najbardziej nastawiony, ponieważ to dzięki nim można przenosić wiele cennych informacji.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Oczywiście, że korzystam z gadżetów, typu długopisy, smycze itp. Niektóre rozdaje, a niektóre leżą posegregowane na półkach.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Oczywiście, że mam kilka wzorów. Inny mam do firm, a o innej treści mam do miast itp.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Niestety mam bardzo slaby internet, który kupiłem od Plusa (bezprzewodowy) i nie pozwala mi on na wyszukiwanie maili, lub po prostu wysyłanie ich masowo. Dlatego wszystkich adresów szukam sam co zawiera więcej czasu niż wyszukiwanie masowo.


Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Mam kilka bardzo ważnych rad dla początkujących. Każdy pewnie doznał takiego czegoś, że pisanie maili jest bardzo nudne, zabiera czasu. Nie jesteśmy pewni czy coś dostaniemy. Dlatego proszę Was drodzy o wytrwałość. Niektórzy z Was pewnie chcieliby dostawać super gadżety, wyjątkowe. Dlatego piszcie dużo maili i najlepiej do instytucji. Trzymajcie się drodzy Gadżeciarze i życzę Wam abyście dostawali dużo paczek.


Dziękujemy za wywiad Wink
Dziękuję.

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 29-03-2024 01:37


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
rumcek
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2011 16:35
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 24
Data rejestracji: 18.07.10
Liczba pkt: 741
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

dobry wywiad, tylko przeraĹźa mnie to, jak Osa pisze - jego stylistyka ;d
xd
 
Karczu
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2011 16:47
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Człowieku, gdybyś to widział przed tym jak poprawiałem te większe błędy... "poniewarz", jakiś dziwny szyk zdania itp. To co widzisz teraz to już po mocnym liftingu jest Grin Ale też nie mogłem przesadzać bo to jednak jego wypowiedź.
 
http://karczu.com
Damian_jo
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:26
Ranga za posty:


Postów: 35
Data rejestracji: 22.02.11
Liczba pkt: 106
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Suuper wywiad-gratulacje darmĂłwek
 
topeczek
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2011 22:08
Ranga za posty:


Postów: 3
Data rejestracji: 25.09.11
Liczba pkt: 9
Ranga: Gadzetowy Raczek

Życze dalszych dobrych łowów Smile
 
adriia
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2011 19:47
Ranga za posty:


Postów: 15
Data rejestracji: 28.09.11
Liczba pkt: 58
Ranga: Gadzetowy Raczek

O matko ! 30-40 paczek dziennie? ja co prawda dopiero zaczynam, ale ciesze sie jak mam 1 na tydzien..
 
Karczu
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2011 21:20
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Zasług Strefy V.I.P. Wink
 
http://karczu.com
AKAEM7777
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2011 22:04
Ranga za posty:


Postów: 15
Data rejestracji: 21.11.11
Liczba pkt: 54
Ranga: Gadzetowy Raczek

kurcze, jak to zrobic zeby było tyle paczek?
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.02
13,620,323 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free