Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: marta13
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2011 16:19
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Zbieraniem darmowych gadżetów zainteresowałam się ponad 3 lata temu. Mieszkam blisko miasta, w którym od kilkunastu lat są organizowane Targi i Wystawy. Imprezy tego typu odbywają się tu 4-6 razy w roku. Przyjeżdża na nie mnóstwo różnych firm z całej Polski. Mają swoje stoiska, udzielają porad, reklamują swoje firmy i produkty. Rozdają również darmowe gadżety.Właśnie od takiego udziału w tych imprezach rozpoczęła się moja przygoda ze zbieraniem gadżetów. Z tego źródła posiadam: koszulki, czapki, kubki, długopisy, smycze, breloki, ołówki, kalkulatory, podkładki pod myszkę, linijki, miarki, zapalniczki, notesy, torby, balony i dużo makulatury. Natomiast jeśli chodzi o zbieranie gadżetów drogą mailową to robię to od połowy stycznia 2011 roku.


W jaki sposób dowiedziałaś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
O darmowych gadżetach w Internecie dowiedziałam się przeglądając strony www. Na stronę Darmówki.eu również trafiłam przez przypadek 17 styczna 2011 roku .


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Dostałam sporo ciekawych paczek. Jednak na szczególne wyróżnienie zasługują 3 przesyłki. Pierwsza otrzymana w Dniu świętego Walentego czyli 14 lutego 2011 z pewnej Ambasady ,w której znajdowały się następujące gadżety: Pen 2G, długopis, brelok, przypinka, pudełeczko na karteczki i broszura. Druga przesyłka pochodziła od firmy EURO-MIX. W bąbelkowej kopercie otrzymałam: 3 reklamówki, 4 długopisy, 2 zapalniczki, 2 notesy i miarkę o długości 1 metra. Zaś trzecia przesyłka z firmy Grawerton, a w niej długopis i ołówek w pudełeczku z logo i długopis metalowy.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Największa liczba przesyłek, które otrzymałam w ciągu jednego dnia to 7. Najczęściej dostaję od jednego do trzech listów, chociaż zdarzają się i takie dni, w których moja skrzynka pocztowa jest pusta. W sumie przez ponad 2 miesiące zbierania otrzymałam 76 kopert.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Każda przesyłka odbierana z mojej skrzynki sprawia mi radość, chociaż nie wiem co dostałam. Najbardziej lubię otrzymywać długopisy, notatniki i próbki kosmetyków. Inne rzeczy też się przydadzą i są mile widziane, lecz nie nastawiam się na to, że w kopercie będzie pen. Moim marzeniem jest dostać kubek.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Kolekcję wszystkich swoich gadżetów (myślę o tych zebranych na targach i wystawach, jak i przez internet) mogę podzielić na 2 grupy. Pierwszą grupę stanowią przedmioty, które używam: pen, kubki, koszulki, próbki kaw i kosmetyków. Natomiast drugą grupę stanowią pozostałe przedmioty kolekcji, które trzymam w kolorowych pudełkach: notesy, długopisy, breloki, smycze, miarki. Często jednak je przeglądam, a w razie potrzeby używam. Dużo tych gadżetów rozdałam rodzinie i znajomym.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Jeżeli chodzi o pisanie maila to mam 3 wzory: Do miast gmin i powiatów, do firm i po próbki kosmetyków. Czasem jednak je trochę zmieniam w zależności gdzie wysyłam. Zdarza mi się również pisać oryginalny tekst dostosowany pod konkretny adres.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Chociaż jestem posiadaczką konta VIP i mam dostęp do programów służących do pozyskiwania adresów i wysyłania maili to ich nie używam. Co więcej, nawet ich nie zainstalowałam na swoim laptopie. Adresy wyszukuję sama przy pomocy Googli. Czasem pochodzą z katalogów, które otrzymuję na Targach. Korzystam również z tych zamieszczonych w bazie na stronie Darmówki.eu.


W świecie darmowych gadżetów większość stanowią osoby płci męskiej. Jak czujesz się z tą informacją, że należysz do grona kobiet? Odczuwasz jakąś różnicę z tego wynikającą?
Cóż za pytanie... Szczerze mówiąc nie odczuwam żadnej różnicy, że jestem przedstawicielką płci pięknej, która stanowi mniejszość na tym forum. Jestem tylko ciekawa jak to wygląda statystycznie, jaki jest procent kobiet?



Niestety nie wiemy Wink A gdybyś mogła dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Według mnie trzeba napisać dobrego maila, szukać nowych adresów no i dużo wysyłać jeśli chcemy dużo dostawać. A przede wszystkim nie przejmować się gdy otrzymamy maila z wiadomością, że nie wysyłają gadżetów. A więc cieszmy się z tego co dostaniemy.


Dziękujemy za wywiad Wink
Również dziękuję za przeprowadzony ze mną wywiad. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Darmówki.eu i życzę bogatych paczek.

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 23-04-2024 21:37


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
tomasz06
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2011 20:41
Ranga za posty:


Postów: 22
Data rejestracji: 29.03.10
Liczba pkt: 173
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Fajny wywiad, zresztą jak wszystkie inne.
 
http://opinie-produktow.blogspot.com/
karolina
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2011 14:37
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 117
Data rejestracji: 20.03.10
Liczba pkt: 1457
Ranga: Dobry Gadzeciarz

fajny, ciekawy
http://www.poczytajka.pl/?affiliate=karolcia146@poczta.onet.pl
POLECAM KSIĘGARNIĘ DLA LUBIĄCYCH CZYTAĆSmile dziękuję za skorzystanie z reflinka i zakupu Grin
 
ptasior
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2011 15:53
Ranga za posty:


Postów: 129
Data rejestracji: 16.01.11
Liczba pkt: 1013
Ranga: Dobry Gadzeciarz

jak zwykle takie same pytanka';]

OverLife.pl zaprasza!
 
Overlife.pl
Karczu
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2011 16:07
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Nie wszystkie.
 
http://karczu.com
danek9971
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2011 10:57
Ranga za posty:


Postów: 12
Data rejestracji: 29.06.11
Liczba pkt: 44
Ranga: Gadzetowy Raczek

super
 
Qerinof
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 15:26
Ranga za posty:


Postów: 10
Data rejestracji: 27.07.11
Liczba pkt: 108
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Bdb wywiad Smile
 
www.youtube.com/QerinofUnboxing
superarti
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 17:50
Ranga za posty:


Postów: 58
Data rejestracji: 26.02.11
Liczba pkt: 1902
Ranga: Dobry Gadzeciarz

super wywiad
nic dodać nic ująć
 
http://www.youtube.com/user/amaliszewski1996?featu
Ciostek937
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 22:21
Ranga za posty:


Postów: 3
Data rejestracji: 27.07.11
Liczba pkt: 54
Ranga: Gadzetowy Raczek

Fajny wywiadzik Grin
 
B105
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 28-07-2011 10:56
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 139
Data rejestracji: 19.02.11
Liczba pkt: 2133
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Ten wywiad to poezja. Wyszukane słownictwo - ono właśnie spełniło moje oczekiwania. Oby tak dalej!
img853.imageshack.us/img853/6297/logo2en.png
 
jaaaa13
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2011 02:03
Ranga za posty:


Postów: 15
Data rejestracji: 09.08.11
Liczba pkt: 78
Ranga: Gadzetowy Raczek

Ciekawy wywiad Wink
 
Damian_jo
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:22
Ranga za posty:


Postów: 35
Data rejestracji: 22.02.11
Liczba pkt: 106
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

NieĹşle ;] naprawde fajny xd
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
13,665,482 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free